Menu

Zapytaj o wolny termin.

Bardzo się cieszymy na przyszłą ewentualną współpracę. Poniżej znajdziecie nasz formularz kontaktowy. Wypełnijcie go i wyślijcie do nas. Opiszcie Waszymi słowami jak ten dzień ma wyglądać, o czym marzycie, jak to sobie wszystko wyobrażacie. Odpiszemy na pewno :)

Napiszcie do nas
Opiszcie w kilku słowach jak będzie wyglądał Wasz dzień ślubu.

Najczęściej zadawane pytania

• Jak daleko dojeżdżacie?

Jesteśmy ze śląska, ale zdarzyło nam się pracować w wielu miastach w Polsce: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław. A nawet było kilka miejsc za granicą, jak: Praga czy Budapeszt.

• Zajmujecie się fotografią i filmem?

Tak, staramy się obsługiwać naszych klientów kompleksowo, dlatego większość naszych zleceń to tzw. pakiety fotograficzno-filmowe. Klienci bardzo sobie cenią takie rozwiązanie.

• Nie czuje się komfortowo przed obiektywem.

Chyba tak na prawdę nikt tego nie lubi i dlatego w tym dniu staramy się być mało widoczni. Całe nasze podejście do filmu czy fotografii zbudowaliśmy właśnie wokół tego pytania. Nie chodzimy z dużymi plecakami wypełnionymi sprzętem czy kamerami na ramieniu. Nie "wjeżdżamy" kamerami ludziom do talerzy, nie gramy "pierwszych skrzypiec". To Wasz film i zdjęcia i to wy jesteście głównymi aktorami.

X