MENU
Kilka słów...

Cześć! Jesteśmy duetem w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Od najmłodszych lat oboje wiązaliśmy nasza przyszłość z filmem i fotografią. Ukończyliśmy studia artystyczne w tych kierunkach, co zdecydowanie ma wpływ na nasze prace. Oboje jesteśmy pełni zaangażowania i pasji do tego, co robimy. Tworzymy pamiątki z najważniejszego dnia każdej pary, co sprawia nam za każdym razem ogromną przyjemność. Fotografia ślubna i film ślubny to dziedziny, w których stale się rozwijamy. Uczestniczymy w warsztatach oraz szkoleniach, które doskonalą i szlifują naszą praktykę, tak, aby móc dostarczać naszym klientom zdjęcia oraz filmy najwyższej jakości.
Podczas pracy skupiamy się przede wszystkim na emocjach, które towarzyszą Parze Młodej i staramy się jak najwierniej oddać je na reportażach ślubnych, jednocześnie przekazując klientom profesjonalnie wykonane kadry. Każdy ślub oprócz tego, że jest naszą pracą, stanowi również kolejną lekcję dzięki, której możemy się dokształcić i być jeszcze lepszymi.

Kamerzysta i fotograf ślubny

Ślub niejednokrotnie jest określany jako najważniejszy dzień w życiu dwójki zakochanych ludzi. Nie można się temu dziwić, jednak warto te cudowne chwile w odpowiedni sposób udokumentować, by można było do nich powracać lata później. W tym pomoże profesjonalny kamerzysta i fotograf ślubny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Pracujemy głównie na terenie Katowic, jednak niejednokrotnie działaliśmy dla klientów z całej Polski!

Ślub i wesele, jak wspomniane było wcześniej, to niesamowicie piękny czas dla Pary Młodej. Jednocześnie okres przygotowań jest bardzo trudny i pełen podejmowania decyzji, planowania wielu aspektów uroczystości i imprezy itd. Z tego powodu wiemy, że naszą rolą jest stworzenie nie tylko pamiątki, ale w pewnym sensie odciążenie zakochanych od zadania, którym jest udokumentowanie tego dnia.

Fotograf i kamerzysta w KAMA Weddings działają na terenie Śląska, jednak zdarzały się okazje pracować na przykład w Łodzi, Krakowie, a nawet poza obrębem naszego kraju – w Pradze i Budapeszcie. Zawsze staramy się dostosować do oczekiwań klienta, nawet jeżeli są bardzo wymagające! To ma być w końcu Wasza pamiątka ze ślubu i wesela, dlatego chętnie dowiemy się, jaką macie wizję na ten dzień. Wiemy, że to czas silnych emocji, więc staramy się właśnie je udokumentować.

Fotograf na wesele jest osobą, która pozwoli stworzyć ciekawy album, do którego na pewno będziecie zaglądać przez następne lata. W każdym przypadku dbamy o jak największą estetykę i profesjonalizm. Nie bez powodu zaufało nam już tylu klientów. To nie wszystko, ponieważ fotograf ślubny może się także umówić z Wami na sesję w wybranym miejscu (często proponujemy sesje plenerowe). Z takich fotografii z pewnością powstanie świetna pamiątka!

Kamerzysta ślubny w dzisiejszych czasach rzadko tworzy długie, kilkugodzinne nagrania z wydarzenia. Stawiamy na estetycznie wykonany, krótszy materiał pełen ciekawych przejść i kadrów. Oczywiście, jeżeli taka jest wola Pary Młodej, stworzymy także długi reportaż. W każdym przypadku zależy nam na Waszym zadowoleniu!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności podparte ukończeniem studiów artystycznych w zakresie filmu i fotografii. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu oferującego wysoką rozdzielczość rejestrowanego materiału!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy ofertę w razie zainteresowania!

CLOSE