MENU

Fotografia ślubna Śląsk

Prawdopodobnie każda Para Młoda pragnie mieć odpowiednią pamiątkę ze ślubu. Jest to ważne wydarzenie, określane przez wiele osób nawet jako najważniejsze w życiu. W każdym przypadku warto skorzystać z profesjonalnej pomocy! Jeżeli interesuje Was fachowa fotografia ślubna, to na pewno uda nam się pomóc! Pracujemy głównie na terenie Śląska, jednak przyjmujemy zlecenia z całej Polski, a kilka razy działaliśmy nawet poza granicami kraju. Nie wiecie, czego się spodziewać po współpracy? Na tej stronie znajduje się galeria przykładowych zdjęć!

Wiemy, że pamiątka ze ślubu powinna być wykonana w sposób jak najbardziej profesjonalny. Zapewniamy, że możecie nam zaufać! Ukończyliśmy kierunki artystyczne w zakresie filmu i fotografii, dlatego doskonale wiemy, jak pracować z aparatem i tworzyć ciekawe kadry. Zdajemy sobie także sprawę z tego, że każda para ma inne oczekiwania, dlatego zawsze przed rozpoczęciem pracy staramy się ustalić preferencje. Dzięki temu można mieć pewność, że współpraca będzie owocna!

Fotografia ślubna w przypadku naszej firmy dotyczy nie tylko samej uroczystości. Możemy bowiem pojawić się także na weselu, a także umówić się z Wami na sesje w plenerze lub innym wybranym miejscu. Przygotowany przez nas album pozwoli Wam wracać do szczęśliwych chwil, kiedy tylko zechcecie!

Jeżeli jesteście zainteresowani lub coś jest niejasne, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę!

CLOSE