Menu

Góralskie wesele - Natalia & Mirek | Folwark Stara Winiarnia

To było typowe góralskie wesele po Krakowem w hotelu Folwark Stara Winiarnia. Jak na XVI wieczny Kasztel przystało hotel oferował Parze Młodej szereg atrakcji wiązanych z tamtym okresem. Przekonaliśmy się o tym zaraz po przyjeździe, gdzie w roli wartowników zobaczyliśmy staropolskich rycerzy z szablami.

Wesele w hotelu Folwark Stara Winiarnia

Jako fotograf i filmowiec ślubny ze śląska zdarza się dość często, że realizujemy zlecenia w miejscowościach odległych od naszego miejsca zamieszkania. Zazwyczaj są to zdjęcia ślubne oraz filmy ślubne we: Wrocławiu, Warszawie, Krakowie czy Gdańsku. I tak też było tym razem w przypadku naszej Pary Młodej, która na co dzień mieszka w Gdańsku, a ślub odbył się w ich rodzinnych stronach czyli w Krakowie.

Wesele miało miejsce w pięknie położonym hotelu Folwark Stara Winiarnia na skraju dworskiego parku w kamiennych zabudowaniach folwarcznych z XVI w. Wesele i ślub miały góralski charakter dzięki specjalnie zamówionej na ten dzień kapeli góralskiej, która towarzyszyła Parze Młodej od samych przygotowań, podczas ceremonii zaślubin, aż po oczepiny.

Na swoją sesję poślubną w innym terminie nasza Para Młoda zaprosiła nas do Gdyni, gdzie zrealizowaliśmy plener fotograficzny oraz plener filmowy.

X