Menu

Plener ślubny

Plener ślubny to taka "WISIEŃKA NA TORCIE" jak mawiał klasyk, bez którego większość par młodych nie wyobraża sobie reportażu ślubnego.

Idea pleneru ślubnego
Czy plener ślubny jest dla każdego?

Jak wiecie w dniu Waszego ślubu działamy z pełną dyskrecją, zapewniając Wam pewien komfort, jeśli nie czujecie się zbyt dobrze przed obiektywem. Inaczej jest podczas sesji plenerowej. Tutaj trzeba przełamać barierę, stanąć “oko w oko” z fotografem lub filmowcem ślubnym i na dodatek czuć się przy tym na tyle komfortowo aby zrobione zdjęcie czy ujęcie filmowe dały satysfakcje Wam i nam. Obowiązkiem fotografa ślubnego czy filmowca jest oczywiście zapewnienie na tyle luźnej atmosfery podczas takiej sesji aby niepotrzebny stres odszedł w niepamięć.

Gdzie wybrać się na plener ślubny?
Plener w Polsce lub plener zagraniczny.

Dla naszych Par Młodych, które zdecydują się na plener ślubny w innym dniu, nie ma dla nas większego znaczenia gdzie on się odbędzie. Jeśli macie jakieś ulubione miejsce lub chcecie go wykonać podczas wakacyjnego wyjazdu, śmiało poinformujcie nas o tym. Plenery ślubne to coś co uwielbiamy dlatego nie ma dla nas barier odnośnie miejsca. Jeśli jednak macie problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca to my coś na pewno zaproponujemy. Mogą to być różne miejsca jak: sesja plenerowa w górach, sesja plenerowa nad morzem, sesja plenerowa w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w otoczeniu przepięknych skał, czy może sesja w czeskiej Pradze.

Jak długo trwa plener ślubny?
Plener w dniu ślubu, a plener w innym dniu

Jeśli zdecydujecie się na plener w dniu ślubu, to będziemy potrzebować na to około 30-40 min. Plener taki możemy zrealizować jeszcze nawet przed ślubem, jednak przyjęło się, że najlepszym czasem jest już czas zabaw weselnych gdzie na tę krótką chwilkę porwiemy Was gdzieś do ogrodu albo inne ładne miejsce.

Dla Par Młodych, które zdecydują się na plener w innym dniu niż ślub to czas trwania takiej sesji nie jest do końca sprecyzowany. Wszystko zależy od Was, od Waszych “zdolności” aktorskich 🙂 Możemy przyjąć że mieściliśmy się w przedziale od dwóch do czterech godzin.

Plenery ślubne w innym dniu wykonujemy zazwyczaj o późniejszych porach dnia zwłaszcza, że większość takich plenerów fotograficznych czy filmowych odbywa się latem gdy temperatura sięga często ponad 30 st. Dlatego ze względu na Wasz i nasz komfort na plenery umawiamy się późnymi popołudniami.

X