Menu

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny to nic innego jak sztuka przedstawienia historii za pomocą zdjęć lub filmu. W tym konkretnym przypadku mówimy o historii z dnia Waszego ślubu, który przedstawimy za pomocą zastanych zdarzeń, emocji czy niepowtarzalnych kadrów.

Czym jest reportaż ślubny?
Reportaż ślubny jest sztuką uchwycenia emocji, zastanych zdarzeń podczas wykonywania zdjęć lub filmu.

Jak powstaje nasz reportaż ślubny? Zasada wydaje się bardzo prosta, robimy to co zastaniemy, bo tym jest właśnie reportaż. Dużo mamy zapytań od Par Młodych, które nie wiedzą jak to wszystko będzie wyglądało, i wiecie co? My też tego nie wiemy. Reportaż fotograficzny czy filmowy do dokumentacja tego co zastaniemy podczas Waszego dnia ślubu.

Dobry fotograf czy filmowiec ślubny to taki który przewiduje i przebywa w miejscach w których może zdarzyć się coś ciekawego i taki mement jest wstanie wychwycić i uwiecznić. Chodzi o to aby oglądając zdjęcia czy film ślubny przeżyj ten dzień jakby na nowo, aby emocje, które towarzyszyły Wam w tym dniu na nowo przeżyć.

Jak przygotować się do reportażu ślubnego?

Do reportażu ślubnego nie można się przygotować. Jest to coś niepowtarzalnego, coś czego nie da się powtórzyć, ani zaplanować. Zadaniem dobrego fotografa i filmowca ślubnego jest udokumentowanie tego dnia w taki sposób abyście oglądając późniejszy materiał w postaci zdjęć czy filmu mogli go na nowo przeżyć.

Zapytaj o wolny termin
Opiszcie w kilku słowach jak będzie wyglądał Wasz dzień ślubu.

X