Menu

Ślub w czasach pandemii COVID-19 | Kasia & Mateusz

Wiele Par Młodych staje przed dylematem, czy organizować ślub w czasach pandemii? A może jeszcze zaczekać, aż cała sytuacja z COVID-19 troszkę się uspokoi? Jeśli zdecydujecie się na kameralne wesele wśród najbliższej rodziny, to wcale nie będzie to zła decyzja.

Ślub w czasach pandemii. Czy to możliwe?

I właśnie taką decyzję podjęli Kasia i Mateusz, których ślub i wesele miały się odbyć rok wcześniej. Niestety wybuch pandemii COVID-19 zweryfikował ich plany. Postanowili przenieść wesele za rok.

Niestety po roku sytuacja z COVID-19 nie uległa zmianie, ale po decyzjach rządu można była zorganizować chociaż ślub i z takiej możliwości skorzystała nasza Młoda Para.

Na początku wyglądało wszystko po staremu. Standardowe przygotowanie w domu na jednym z sosnowieckich osiedli. Pod klatką stał już odpowiednio przystrojony samochód dla naszej Młodej Pary. W domu już wszystko przygotowane. Czas na błogosławieństwo i pierwsze łzy.

Ceremonia odbyła się niedaleko miejsca zamieszkania naszej Młodej Pary. Oczywiście liczba osób w kościele ograniczona dlatego większość czekała na zewnątrz aż Młoda Para pojawi się w progu kościoła. I stało się. Huk wystrzelonego konfetti, brzęk monet i pierwsze życzenia.

Po powrocie na gości czekał pyszny tort weselny oraz lampka szampana. Był czas na podziękowania dla rodziców i świadków. Po tych oficjalnych uroczystościach w większym gronie udaliśmy się na sesję plenerową.

X