Menu

Wesele polsko-portugalskie - Róża & Fabio | Pałac Warmątowice

Międzynarodowy ślub oraz wesele to zawsze spore wyzwanie dla naszych Par Młodych. Trzeba w końcu pogodzić wiele kwestii, aby rodzina przyjezdna czuła się komfortowo. W roli fotografa i kamerzysty ślubnego na międzynarodowych weselach występowaliśmy już kilkukrotnie.

Wesele polsko-portugalskie w Pałacu Warmątowice

Portugalczycy jak na naród z południa Europy są bardzo otwarci i gościnni. Od razu zostaliśmy ciepło przyjęci, a bariera językowa nie stanowiła żadnego problemu. Porozumiewaliśmy się w języku angielskim, a jak zabrakło słów, to zastępował je język migowy 😉

Całe wydarzenie miało miejsce w Pałacu w Warmątowicach. Ceremonia, która odbyła się w przypałacowej kaplicy i była wydarzeniem bardzo wzruszającym, zwłaszcza dla rodziny Pana Młodego. Udało nam się sfotografować i sfilmować płaczącą mamę, czy wzruszonego tatę. A ujęć nigdy dość.

Nie mniej emocji było na parkiecie. Zaczęło się wystrzałowym pierwszym tańcem Pary Młodej. Następnie na parkiecie do późnych godzin wieczornych dominowała międzynarodowa muzyka, która zaspokoiła nawet najwybredniejszych gości.

Była również niespodzianka dla Pani Młodej od Pana Młodego w postaci filmiku, który został wyświetlony na sali. Była tam pokazana ich historia jaką wspólnie przebyli, aż do dnia wesela. Film wszystkich wzruszył do łez.

X