Menu

Wesele w Warszawie - Iza & Łukasz | Hotel Bellotto

Fotografia ślubna i film ślubny w Warszawie w hotelu Belotto. To właśnie tam zaprosili nas Iza i Łukasz. Hotel bardzo kameralny, gdyż powstało w miejscu XVI-wiecznego Pałacu niedaleko warszawskiej Starówki.

Hotel Belotto - kameralne wesele w Warszawie

Fotografia ślubna i film ślubny jaki zrealizowaliśmy dla naszej Pary Młodej był dość nietypowy i odbiegał od standardowego wesela. Przygotowanie do ślubu przebiegło dość tradycyjnie. No początek pojechaliśmy do Pana Młodego, który przygotowywał się na warszawskich Bielanach, następnie do Pani Młodej, która przygotowywała się w Hotelu Belotto. Na miejscu Iza przygotowywała się w towarzystwie: wizażystki, która zrobiła dla niej profesjonalny ślubny makijaż, fryzjera który stworzył przepiękną fryzurę, oraz nad wszystkim czuwającej wedding plannerki.

Ceremonia dobyła się w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie. Gdy Para Młoda powiedziała sobie sakramentalne “TAK” udaliśmy się do Hotelu Belotto na mały poczęstunek dla najbliższej rodziny. Był pierwszy toast, fotobudka oraz tort weselny. Następnie porwaliśmy naszą Parę Młodą na krótką sesję ślubną w okolice Starego Miasta w Warszawie.

Po powrocie z sesji ślubnej gdzie nagraliśmy również kilka scen do teledysku ślubnego, zeszliśmy do podziemi Hotelu Belotto gdzie odbywała się druga część wesela. Całość zakończyliśmy sesją przy sztucznych ogniach w gronie najbliższych gości.

X