Menu

Winnica i Stara Winna Góra - Agnieszka & Sebastian | Winny Dworek

Na swoje wymarzone wesele Agnieszka i Sebastian zaprosili nas w okolice Zielonej Góry do Winnego Dworku, który potrafi oczarować niesamowitą atmosferą. Sala w miejscu otaczających ją winnic to był bardzo dobry pomysł na wyjątkowe wesele.

Wesele wśród winnic - Winny Dworek

Pod czas wesel zawsze towarzyszą nam dodatkowe emocje. Jako fotograf ślubny i filmowiec ślubny powinniśmy przejść koło tego raczej obojętnie, z wyrafinowaniem, niestety tak nie jest. Emocje udzielają się również nam. Może to dzięki nim fotografujemy czy filmujemy to o czym ktoś inny nawet by nie pomyślał? Może tak jest 🙂

Po wspólnym przygotowaniu oraz pełnym emocji i wzruszeń błogosławieństwie rodziców udaliśmy do winnic aby zrobić kilka zdjęć naszej Młodej Parze. Następnie udaliśmy się do pięknego, starego, niewielkiego  kościoła. Kościół był już odpowiednio przygotowany na przyjęcie naszej Pary Młodej. Przy ławkach paliły się świece, na ołtarzu pojawiły się kwiaty, było skromnie ale z klasą.

Po chwili naszą Panią Młodą wprowadzał tata. Bardzo lubimy ten moment. To bardzo uniosła chwila dla taty Pani Młodej, który oddaję swoją córkę jej przyszłemu mężowi.

Po ceremonii zaślubin udaliśmy się do Winnego Dworka, gdzie czekali już na nas goście, rodzice oraz kieliszki z szampanem, aby wznieść pierwszy toast za Młodą Parę.

Parkiet pękał w szwach, Para Młoda świetnie się bawiła. Ich goście weselni, także. Były zabawy, konkursy, fotobudka i inne weselne atrakcje.Na sam koniec porwaliśmy jeszcze naszą Młodą Parę na nocną sesję fotograficzną.

X